Küünehoolitsused

Alessandro NailSpa – on küünehooldus, mis viib Sind argipäevast eemale. Unikaalne, erinevate küünetüüpide vajadustest lähtuv, parimate aktiivainete valik ning sensuaalne kogemus lummavatest aroomidest, on ülitõhusa aroomiteraapiaga seotud hoolduse lahutamatud osad. NailSpa - see on loomulik kaitse ja hooldus ilusate küünte nimel.
Unikaalne, just Teie küünetüübi vajadustest lähtuv hoolitsus naturaalsetele küüntele. Lähtudes küüneliigist valitakse sobiv NailSpa hooldus, mille hoolikalt valitud naturaalsed aktiivained ja vitamiinid vastavad erinevat liiki küünte vajadustele. NailSpa täiuslik küünehooldus koosneb 6 järjestikusest etapist:
  • puhastamine
  • kujundamine
  • tasandamine
  • toitmine
  • erihooldus
  • kaitsmine
NailSpa Lootos - NailSpa hooldus ja heaolu kõigile küüntele.
NailSpa Lavendel - Parim pehmetele, õhukestele ja painduvatele küüntele, mis kuidagi ei taha kasvada. Hoolitsus tugevdab küüsi ning toetab küünekasvu.
NailSpa Roos - Muudab kuivad ja haprad küüned taas tugevateks ja kauniteks.
Soovitame hoolitsuse käigus küüned jätta lakkimata, kuna küüned saavad toidetud rikkalike õlide ja kreemidega.
Hands!Up - spa hoolitsus Teie kätele.
Kätehoolitsus kuivale ja nõudlikule käenahale, mis pakub tõelist kosutust koos  lõõgastava massaažiga. Niisutav kõrgkvaliteetne Biopearl kompleks, makadaamiaõli, aaloe niisutavad nahka külluslikult ning rahustavad intensiivselt naha stressinähte. Kaitseb suurepäraselt käte nahka enneaegse vananemise eest.
Hoolitsus sisaldab kiirmaniküüri.
Perlita OÜ

Tallinna mnt. 1, Haapsalu    info@perlita.ee

+372 5294 445

Please publish modules in offcanvas position.